بخش ها

کلینیک مدرن و بزرگ دندانپزشکی قائم

.جدیدترین روش جایگزین کردن دندان های از دست رفته. با کاشت ایمپلنت دیگر نگران از دست رفتن دندان هایتان نباشید. ما مفتخریم که بتوانیم فورأ ظرف مدت یک ساعت دندان از دست رفته شما را جایگزین کرده و شما را با لبخندی زیبا و آرامش خاطر از نگرانی رها سازیم.

.ترمیم آمالکام با مواد خارجی ودر صورت درخواست بیمار با بهترین و معروف ترین آمالکام 70% نقره با زیبایی و براقی بسیار خوب و ترمیم با مواد همرنگ دندان (کامپوزیت)با دستگاههای لایت کیور پیشرفته LED و پلاسما آرک و بلیچینگ و یا سفید سازی دندانها انجام  میپذیرد.

عصب کشی و یا درمان مجدد ریشه و جراحی انتهای ریشه که با همکاری متخصص اندو و با استفاده از دستگاههای پیشرفته رادیوگرافی دیجیتال RVG و تعیین دقیق طول کانال و اندوروتاری بصورت دقیق انجام می پذیرد.

خدمات دندان پزشکی اطفال و نوجوان با فلورایدتراپی و فیشورسیلنت جهت پیشگیری از پوسیدگی و درمان های پالپکتومی و درمان اطفال تاارام تحت بیهوشی کامل تحت نظر متخصص بیهوشی در بیمارستان (البته در صورت نیاز) و ارتودونسی اطفال صورت می پذیرد.

کلیه اعمال ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی به صورت ثابت و متحرک با تخفیف ویژه ارائه میگردد.

روکش و لامینیت و جایگزین کردن دندان های از دست رفته با کمک پروتز ثابت (بریج) یا پروتزهای متحرک کامل و پارسیل و پروتزهای فکی ب پایه ایمپلنت انجام می گیرد ساخت پروتزها در شیراز و یا بنا به درخواست بیمار در بهترین لابراتوارهای تهران انجام می گیرد.

جراحی ریشه دندان های نهفته ، جراحی کیست و تومورهای بافت نرم و استخوانی، نمونه برداری (ییوپسی) و تشخیص با کمک پاتولوژیست جراحی لثه و بازسازی استخوان های از دست رفته و جراحی دندان های عقل نهفته ،جراحی فک و صورت در بیمارستان توسط متخصص جراح فک و صورت این مرکز انجام می گیرد.

این مرکز دندانپزشکی مفتخر است که با داشتن دستگاه رادیولوژی PA و RVG و OPG نیاز بیماران جهت انجام رادیو گرافی در محل کلینیک را مرتفع می سازد.

مدیریت کنترل عفونت استرالیزاسیون CSR سیستم استرالیزاسیون مرکزی با استفاده از مدرن ترین اتوکلاوهای تحت خلأ کامل کلاس b و ضدعفونی کردن بخش درمان توسط اشعه uv (اشعه ماوراء بنفش) و بسته بندی وسایل با رعایت کامل اصول بهداشتی صورت می پذیرد.

در اولین قسمت معاینه و اسکرین توسط دکتر افشین دانش با بیش از 20 سال سوابق کارفارغ التحصیل از خارج کشور و با دریافت مدرک افتخار مرتبه ممتاز از دانشگاه MCU انجام شده و سپس رادیوگرافی های لازم و طرح درمان و ارجاع به بخش های مختلف این مرکز داده می شود.

کلینیک قائم مجهزترین کلینیک دندانپزشکی در جنوب کشور